Language

HIZ & ESNEKLİK

FAALİYET ALANLARIMIZ.

EAE Hizmet Süreci.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla EAE Elektrik A.Ş satış öncesi ve sonrası tüm aşamalarda müşterilerine destek vermektedir. EAE; müşteri hizmetlerini ürünün vazgeçilmez bir tamamlayıcısı olarak görmektedir, Ürün ve hizmet kalitesinin toplam kaliteyi oluşturduğuna inanmaktadır. Bu anlayış içinde EAE, kaliteli ürünlerinin yanı sıra aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.
Uygulama Projelerinin Hazırlanması
EAE, müşterilerine uygulama öncesi gerekli tüm desteği sağlamakta, proje kapsamındaki busbar uygulama projelerinin son halini almasına yardımcı olmaktadır. Sağladığı bu hizmetlerle, ürünlerine ilişkin ihtisas bilgilerini ve uygulama deneyimini müşterilerinin projelerine yansıtmaktadır.
Kısa Teslim Süreleri:
EAE modern üretim teknolojisi ve Türkiye'de konumlanmış olmasının avantajlarını; müşterilerine siparişlerini en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmasıyla yansıtmaktadır. Teslim sürelerinin kısalığı, yatırımın gecikmesine meydan vermemekte ve müşteri memnuniyetini beraberinde getirmektedir.
Montaj Süpervizyonu:
EAE, montaj sırasında verdiği süper vizyon hizmetiyle, montajın normlara uygun, doğru ve eksiksiz yapılmasını sağlamaktadır.
Montaj Sırasında Acil Malzeme İkmali:
EAE, müşterilerine uygulama öncesi gerekli tüm desteği sağlamakta, proje kapsamındaki busbar uygulama projelerinin son halini almasına yardımcı olmaktadır. Sağladığı bu hizmetlerle, ürünlerine ilişkin ihtisas bilgilerini ve uygulama deneyimini müşterilerinin projelerine sunmaktadır.
©EAE Elektrik A.Ş 2014 adına tüm hakları saklıdır. Bu sitede olan yazılı ya da görsel hic bir icerik EAE Elektrik A.S nin izni olmadan çoğaltılamaz veya kullanılamaz
EAE Aydınlatma