Language

GELENEKSEL KALİTE

.
ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ
EAE Elektrik, EAE markasının uluslararası taşıdığı prestijin tüm çalışanlarının emeği ile değer kazandığını bilir ve her çalışanını EAE ailesinin birer ferdi olarak benimser.

Bu sebeple;
  • Çalışanlarının güvenli ortamlarda mesailerini geçirmeleri, bedensel ve ruhsal sağlık ve bütünlüklerini korumaları için gerekli olan tüm kaynakları sağlar ve öngörülebilen tüm tedbirleri alır.
  • Ülkemiz iş sağlığı ve güvenliği yasaları ile çalışanlarının faaliyet gösterdiği diğer ülkelerin yasalarına uyar.
  • Sürekli eğitimlerle çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgi düzeylerini arttırarak sistemin uygulanmasında ve sürekli gelişiminde çalışanlarının da aktif katılımda bulunmalarını sağlar.
  • Acil ve anormal durumlarda çalışanlarının sağlık ve güvenliklerini sağlamak için gereken hazırlıkları yapar, tedbirleri alır.
  • Şirket üst yönetimi gerek kanuni gerekse vicdani iş sağlığı ve güvenliğinin en öncelikli konu olduğunu bilir. Politikamız her yıl gözden geçirilerek gerek görüldüğünde revize edilir.
©EAE Elektrik A.Ş 2014 adına tüm hakları saklıdır. Bu sitede olan yazılı ya da görsel hic bir icerik EAE Elektrik A.S nin izni olmadan çoğaltılamaz veya kullanılamaz
EAE Aydınlatma