E-LINE UKFG-C

Kanal modül sistemleri

E-LINE N-DK

Şap altı ve yükseltilmiş döşeme çözümleri...

E-LINE SMART

Donatılabilir priz blokları; Lüks, zerafet, konfor, performans, güvenlik...

E-LINE KX

Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri 400...6300A
/

Ürünler

Busbar Kanal Sisteminin Tarihçesi
Busbar kanal sistemi; 1930'lu yıllarda, temel olarak yüksek katlı binaların ve fabrikalarda değişen üretim teknolojilerinin bir ihtiyacı olarak, Amerika'da ortaya çıkmıştır. 1950' li yıllarda Japonya da ve Avrupa da kullanılmaya başlanmıştır. Türkiye de ise Busbar kanal sistemi imalatı; 1970’li yıllarda EAE Elektrik A.Ş ile başlamıştır.
E-line KX E-line CR E-line KB E-line KO-II E-line MK E-line KAM-KAP
Kablo Kanalı
EAE kablo kanalları; otomatik üretim hatlarında ‘’ROLL FORMING’’ metoduyla seri olarak imal edilmektedir. Standart kanal boyu 3m dir. E-Line UKS serisi pregalvaniz kablo kanallarının boyları, ‘’ROLL FORMING’’ metodu sayesinde miktara bağlı olarak 6 metreye kadar üretilebilmektedir. Bu sayede ek takım ve civataların sayısı azalmakta, montaj için harcanan işçilik süresi de kısalmaktadır. Pregalvaniz ve Sıcak daldırma ürünlerimiz, modern teknolojiye uygun olarak, tam otomasyonlu robotik sistemler ile üretilmektedir.
E-line UKS-UKFE E-line UKFG-C E-line KM E-line TKS E-line KMH-KMA E-line CT E-line CTK E-line TLS
İç Tesisat Çözümleri
Ofislerde ve işletmelerde aydınlatma ve priz (Şebeke ve UPS) devreleri ile küçük enerji dağıtımı için esnek ve modüler çözümler sağlamaktadır.
DABLINE E-line DL/SL E-line FL-FLD E-line SMART E-line DK E-line N-DK
Trolley Busbar
E-Line TB ve E-Line URC serisi Trolley Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri, hareket eden makinalara enerji vermek üzere tasarlanmıştır. Busbar dan enerji aktarımını sağlayan akım alma arabası, hareket eden sistemlere mekanik olarak bağlanır ve sistem ile birlikte hareket ederek kesintisiz enerji aktarımını sağlar.
E-line TB E-line URC
Askı Sistemleri
E-Line A-A serisi ve E-Line Sismik askı sistemleri binalarda ve fabrikalarda; betonarme veya çelik yapılarda uygun olarak Busbar, Kablo Kanalı, Kablo Merdiveni vb. Sistemleri taşımak üzere tasarlanmış. Taşınacak sistemin ağırlığına göre ağır hizmet ve hafif hizmet tipi askı çeşitliliği mevcuttur.
Askı sistemleri kaplama türüne göre Pregalvaniz, Sıcak daldırma ve Boyalı tiplerde 2mm ile 6mm arası kalınlıklarda üretilebilmektedir. Üretiminde kaynak işlemi gerektiren tüm askılar sıcak daldırma kaplamalı olarak üretilmektedir. Ayrıca ihtiyaca göre özel askı sistemleri ve şaft askıları da tasarlanarak şantiyelerin ihtiyaçlarına çözümler üretilebilmektedir.
E-line A-A E-line BINRAK E-line SEISMIC

BAYİ & YETKİLİ SATICILAR

Dünya üzerinde ki bayi ve yetkili satıcılarımızın bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sorgula

BÖLGE OFİSLERİ

Bölgenizde ki ya da bölgenize en yakın ofislerimizin bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sorgula

EAE GÜNCEL

EAE Elektrik Rusya Fabrika Açılışını Gerçekleştirdi...

EAE Elektrik Rusya Fabrika Açılışını Gerçekleştirdi...

EAE Elektrik 04/10/2014 tarihinde Rusya Vladimir Eyaleti’nin Aleksandrov bölgesindeki yeni fabrikası...

Grup Şirketler