Dijitalleşme sürecinde EAE BIM çözümleri

20.01.2020
Dijitalleşme sürecinde EAE BIM çözümleri

Teknoloji dünyasının her geçen gün ilerlemesiyle, sektörümüz hızlı bir şekilde dijitalleşmektedir. Busbar pazarının dünyadaki öncü kuruluşlarından EAE Ailesi olarak dijital dünyadaki yenilikleri yakından takip ediyoruz. BIM (Building Information Modelling) alanında da müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatma çabası içerisindeyiz. Değişen ve gelişen dünyada; yapı, mekanik ve elektrik sektöründe birçok proje ve şartnamede BIM kullanımı zorunlu hale gelmektedir. BIM süreçleri; projelerde maliyet ve risk faktörlerini azaltmakta ve sağlamış olduğu faydalarla sektörümüzün vazgeçilmezi haline gelmektedir. Bu bilinçle BIM konusunda müşterilerimize destek sağlamaktayız.

EAE ailesi olarak, müşterilerimiz için özel olarak oluşturduğumuz Akıllı Revit Familyaları ve Plug-inlerle müşterilerimize daha hızlı ve sorunsuz bir proje deneyimi yaşatıyoruz. BIM gereksinimlerini Revit, Aveva ve Hexagon programları için özel olarak geliştiriyoruz. Özellikle BIM tabanlı olan ve birçok tasarım firması tarafından tercih edilen Revit programı için akıllı familyalar ve Plug-in desteği sunuyoruz. Revit için hazırlamış olduğumuz busbar, kablo kanalı, askı sistemleri, aydınlatma çözümleri Familyalarımız ve Plug-inlerimiz müşterilerimize projelerinde hızlı ve kolay hareket imkanı sunuyor. Kullanacağınız ürün grubuna göre otomatik olarak modül atama, kullandığınız Plug-in busbar ürününe gelecek enerji çıkış kutularının kolay bir şekilde amper değerine göre ekleme-çıkarma işlemlerini yapmak gibi birçok avantaj sağlıyor.

Revit familyalarına atamış olduğumuz macro ve yazılımlar sayesinde kullanılan ürün gruplarında yanılmaları ve yanlış malzemeleri kabul etmediği için hata yapma oranını önemli ölçüde azaltıyor. Ürün grubumuzun kullanılacağı projeler için aynı zamanda proje departmanımızda da sizlere yardım etmek ve doğru malzeme listesini çıkartmak için var gücümüzle hizmet sunmak çabası içerisindeyiz.

Daha fazla bilgi için internet sitemizdeki destek kısmından faydalanıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.