SOSYAL SORUMLULUK


Dünyamızın bize sunduğu her türlü kaynağı kullanırken özenli davranmayı bir görev bilinci olarak dünyaya, çevreye, insanlığa, gelecek kuşaklara ve kendimize duyduğumuz saygının bir yansıması olarak görüyoruz.

EAE Elektrik düşünce felsefemizde "Yalın Düşün Yalın Yaşa" çizgisinde hareket ediyor, tüm çalışmalarımızda, elimizde ki kaynak ve imkanları olabildiğince işimize odaklayıp üretim yapıyoruz. Bu kapsamda çevreye ve doğaya vermiş olduğumuz etkiyi iyiye çevirerek kurumsal sosyal sorumluluk bilincinde davranıyoruz.

EAE Elektrik olarak ülkemize yaptığımız yatırımlarla attığımız adımlar ve küresel hedeflerimiz ile sosyal sorumluluğun en önemli bileşenlerinden olan ekonomik kalkınmada kendi alanımızda ülkenin itici güçlerinden biri olmayı ve bu şekilde kalmayı hedefliyoruz. Grup şirketlerimizin yanı sıra EAE Elektrik olarak, eğitim alanında önemli katkılar sağlıyoruz. Eğitime ve yeni fikirlere katkıda bulunuyor olmak, kendi gelişimimizi toplumun gelişiminden bağımsız düşünmemek, temel felsefemizi oluşturuyor.